درباره ما

اگر قصد خرید خانه، ویلا، زمین یا بطور کلی هر ملکی در شمال، بخصوص استان گیلان داشته باشید باید وقت گذاشته و به تک تک مشاورین املاک در شهرهای مختلف بصورت حضوری مراجعه کنید و فایلهای آنها را بینید تا شاید بتوانید با تلاش فراوان، ملک دلخواه خود را پیدا کنید. در این میان جای خالی بستر اینترنتی مناسب که املاک مختلف در شمال را لیست کرده باشد و بتواند نیاز به مراجعه حضوری به مشاورین املاک مختلف را برطرف کند، بشدت احساس می شود.

به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم با راه اندازی وبسایت گیلان زمین، تا حد توان خود این خلا را برطرف کنیم. در این سایت، مشاورین املاک در شهرهای مختلف گیلان میتوانند املاک خود را ثبت کنند تا مشتری بتواند قبل از مراجعه حضوری، ملک دلخواه خود را پیدا کند. بدلیل اینکه املاک مختلف توسط مشاور در این سایت ثبت می شود، استاندارد ثبت آگهی کاملا رعایت می شود تا مشتری تا حد امکان بدون مراجعه حضوری، تمام جزئیات ملک را ببیند. بعنوان مثال تمام عکسها توسط مشاور املاک عکسبرداری می شود تا هیچ زوایای پنهانی برای مشتری باقی نماند. در نهایت نیز مشتری با مشاور املاک تماس می گیرد و معامله نیز توسط ایشان و دفتر ایشان انجام می گیرد.

گیلان زمین یک بستر اینترنتی برای املاک گیلان است و از هر شهر و منطقه بصورت انحصاری و بصورت رایگان مشاور می پذیرد. بجز مزایایی که برای مشاوران در نظر گرفته ایم، توسعه کسب و کار مشاور بدلیل تبلیغات فراوان این سایت توسط ما تضمین می شود!

مشاورین همکار ما از سراسر استان گیلان

صادق پیش قدم, مشاور منطقه آزاد و کیاشهر

صادق پیش قدم

مشاور منطقه آزاد و کیاشهر 09111455360
محمدرضا علیزاده, مشاور آستانه اشرفیه

محمدرضا علیزاده

««فروش و خرید ویلا و آپارتمان و زمین برای شما در کمتر از ۱۵ روز»» این یک شعار نیست.سیستم هوشمند و همکاران قدرتمند مارا در این امر یاری نموده است.

مشاور آستانه اشرفیه 09351418294
علی قاسمی, مشاور لاهیجان

علی قاسمی

مشاور لاهیجان 09111452195