محاسبه کمیسیون بنگاه مشاور املاک بصورت آنلاین

در این صفحه شما می توانید بصورت آنلاین، حق الزحمه یا کمیسیون بنگاه املاک را برای خرید و فروش ملک و همچنین رهن و اجاره ملک در سال 1401 محاسبه کنید. کمیسیون دریافتی مشاورین املاک بر اساس فرمول خاصی است که هر سال توسط اتحادیه مشاورین املاک ابلاغ می شود و دریافت مبلغ بیشتر از آن خلاف قانون و قابل پیگیری است. برای مشاهده فرمول و نحوه محاسبه می توانید مقاله کاملی را اینجا ببینید.

نکته: این فرمول کشوری است و ملاک هر شهرستان، نامه اتحادیه مشاورین املاک آن شهرستان است که ممکن است با فرمول کشوری کمی تفاوت داشته باشد. برای اطمینان می توانید به اتحادیه مشاورین املاک شهر مربوطه مراجعه کنید.

آخرید بروزرسانی مربوط به اردیبهشت ماه سال 1401 می باشد.

کمیسیون رهن و اجاره ملک

کمیسیون خرید و فروش ملک

اپلیکیشن موبایل کمیسیون بنگاه

اپلیکیشن موبایل محاسبه کمیسیون

همین حالا اپلیکیشن موبایل کمیسیون را روی گوشی خود نصب کنید تا بدون نیاز به اینترنت و با یک کلیک کمیسیون بنگاه برای خرید و فروش ملک و همچنین رهن و اجاره را محاسبه کنید. این اپ فقط 2 مگابایت حجم دارد و برای نصب روی گوشی شما نیاز به هیچ دسترسی مانند اینترنت و ... ندارد.

این اپلیکیشن توسط وبسایت املاک گیلان زمین طراحی و منتشر شده است و بصورت مرتب بروزرسانی می شود. آخرید بروزرسانی مربوط به اردیبهشت ماه سال 1398 می باشد.