درباره اطاقور لنگرود

اطاقور (Otaghvar) یکی از مناطق شهری و در مواردی روستایی از توابع لنگرود است. اطاقور در منطقه کوهپایه ای و سرسبز قرار گرفته و بدلیل بکر بودن، اخیرا مورد توجه ویلاسازان قرار گرفته و اکنون شاهد ساختمانهای ویلایی بسیار شیکی در آن هستیم.

از نظر وضعیت آب و هوا، اطقور بدلیل کوهپایه ای بودن دارای آب و هوای مرطوب و خنک در فصل تابستان و ابری و بارانی و سرد در فصل پاییز و زمستان است. فصل بهار هم آب و هوا معتدل بوده و سرسبزی زیبایی در منطقه حاکم است. از نظر جمعیتی این منطقه سرسبز و خلوت، بدلیل وجود ویلاهای تازه ساز، ترکیبی از جمعیت بومی و غیر بومی را در خود جای داده است.

اطاقور از سمت شرق از طریق جاده کمربندی املش به شهر املش راه دارد. غرب اطاقور کوهستان است. شمال از طریق مناطق روستایی و کوهستان به دیوشل و در نهایت به جاده لاهیجان - لنگرود می رسد. جنوب نیز کوهستان هلودشت املش است. فاصله املش تا دریا حدود 16 کیلومتر است. این شهر و منطقه دارای دو پارک جنگلی خرما و بلوردکان می‌باشد که جمعیتی از گردشگران را به این شهر جذب نموده‌ است. احداث مرکز تجاری و تفریحی و گردشگری به مساحت ۵ هکتار برای این شهر در نظر گرفته شده‌است. همچنین احداث پارک ساحلی در این شهر مورد توافق استانداری استان گیلان قرار گرفته‌است وتوسط شهرداری اتاقور در حال اجراست.

محبوب ترین املاک پربازدیدترین املاک این هفته را در این قسمت مشاهده می نمایید

ویلای لاکچری دوبلکس با استخر ۴ فصل
6 میلیارد
اطاقور

ویلای لاکچری دوبلکس با استخر ۴ فصلنقدی - سند تک برگ

پارکینگ 2 اتاق 2 زیربنا185 زمین500

ویلا در اطاقور لنگرود مشاهده همه موارد

ویلای لاکچری دوبلکس با استخر ۴ فصل
6 میلیارد
اطاقور

ویلای لاکچری دوبلکس با استخر ۴ فصلنقدی - سند تک برگ

پارکینگ 2 اتاق 2 زیربنا185 زمین500