درباره باغ محله منطقه آزاد انزلی

باغ محله همانطور که از نام آن پیداست، منطقه ای روستایی و پر از باغهای سرسبز است. این محله در فاصله ای بسیار کوتاه از دریا قرار گرفته و از نظر موقعیت جغرافیایی در بین زیباکنار و حسن رود (مرکز منطقه آزاد انزلی) است. بدلیل سرسبزی و نزدیکی به ساحل، ساخت و ساز ویلا در آن رونق دارد و در حال حاضر هم شاهد ویلاهای زیبایی در آن هستیم.

از نظر آب و هوا، باغ محله بدلیل نزدیکی به ساحل، دارای آب و هوای مرطوب و شرجی در تابستان و ابری و بارانی در پاییز و زمستان است. از نظر جمعیتی این منطقه ساکت و خلوت بوده و بدلیل وجود ویلاهای تازه ساز، ترکیبی از جمعیت بومی و غیر بومی را در بر می گیرد و ساکنین تهرانی زیادی در آن به چشم می خورد.

باغ محله از سمت شرق به تالش محله، امین آباد و زیباکنار می رسد. از غرب امیر بکنده، روستای چپرپرد زمان و منطقه آزاد انزلی (حسن رود) و در نهایت شهر انزلی را داریم. شمال باغ محله شالیزار و دریا است و جنوب از طریق جاده سرسبز و روستایی به خشکبیجار می رسد. مناطق دیدنی و تفریحی باغ محله، ساحل و باغهای سرسبز آن است  و البته، نزدیکی به فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد و همچنین زیباکنار و کیاشهر، باعث شده است که دسترسی مناسبی به امکانات و تفریحات این شهرها داشته باشد.

ویلا در باغ محله منطقه آزاد انزلی مشاهده همه موارد

خانه کلنگی حیاط دار
1.35 میلیارد
باغ محله

خانه کلنگی حیاط دارنقدی - سند بنچاق شورایی

پارکینگ 1 اتاق 2 زیربنا100 زمین1000