درباره دهکده ساحلی منطقه آزاد انزلی

دهکده ساحلی بندر انزلی، یکی از محله های لوکس و ویلایی جاده زیباکنار به انزلی است که در کنار دریا واقع شده و مجموعه ای متشکل از ویلاهای مختلف است. این محله بعد از حسن رود یا مرکز منطقه آزاد بوده و از نظر ساخت و ساز و جاده کاملا بروز و شیک ساخته شده است. بهترین و گرانترین ویلاهای این محدوده از گیلان در دهکده ساحلی انزلی قرار دارند. خود دهکده دارای درب ورودی و خروجی و نگهبان 24 ساعته است.

از نظر وضعیت آب و هوا، دهکده ساحلی بدلیل نزدیکی به دریا، دارای آب و هوای مرطوب و شرجی در تابستان و ابری و بارانی در پاییز و زمستان است. فصل بهار هم آب و هوای معدل را شاهد خواهیم بود. از نظر بافت جمعیتی، این منطقه بدلیل وجود ویلاهای لوکس و گرانقیمت، بیشتر افراد غیر بومی و گاها تهرانی را در خود جای داده است.

دهکده ساحلی از سمت شرق به حسن رود و فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی راه دارد. از سمت غرب با حدود 5 کیلومتر رانندگی به انزلی خواهید رسید. شمال تماما ساحل دریا است و جنوب از طریق جاده های روستایی به دهنه سر خمام و سپس شهر خمام دسترسی دارد. از دیدنیها و تفریحات دهکده ساحلی می توان به ساحل اختصاصی شیک بهمراه تفریحات آبی اشاره کرد. همچنین بدلیل نزدیکی به مرکز منطقه آزاد و کاسپین و همچنین شهر انزلی، تمام امکانات و تفریحات این مناطق در دسترس قرار دارد.

ویلا در دهکده ساحلی منطقه آزاد انزلی مشاهده همه موارد

ویلا روبروی دهکده ساحلی انزلی
3.7 میلیارد
دهکده ساحلی

ویلا روبروی دهکده ساحلی انزلینقدی - سند تک برگ

پارکینگ 1 اتاق 2 زیربنا109 زمین340
ویلا ساحلی لاکچری
23 میلیارد
دهکده ساحلی

ویلا ساحلی لاکچرینقد و اقساط توافقی - سند تک برگ

پارکینگ 1 اتاق 4 زیربنا450 زمین45000