درباره دهکده ساحلی منطقه آزاد انزلی

دهکده ساحلی بندر انزلی، یکی از محله های لوکس و ویلایی جاده زیباکنار به انزلی است که در کنار دریا واقع شده و مجموعه ای متشکل از ویلاهای مختلف است. این محله بعد از حسن رود یا مرکز منطقه آزاد بوده و از نظر ساخت و ساز و جاده کاملا بروز و شیک ساخته شده است. بهترین و گرانترین ویلاهای این محدوده از گیلان در دهکده ساحلی انزلی قرار دارند. خود دهکده دارای درب ورودی و خروجی و نگهبان 24 ساعته است.

از نظر وضعیت آب و هوا، دهکده ساحلی بدلیل نزدیکی به دریا، دارای آب و هوای مرطوب و شرجی در تابستان و ابری و بارانی در پاییز و زمستان است. فصل بهار هم آب و هوای معدل را شاهد خواهیم بود. از نظر بافت جمعیتی، این منطقه بدلیل وجود ویلاهای لوکس و گرانقیمت، بیشتر افراد غیر بومی و گاها تهرانی را در خود جای داده است.

دهکده ساحلی از سمت شرق به حسن رود و فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی راه دارد. از سمت غرب با حدود 5 کیلومتر رانندگی به انزلی خواهید رسید. شمال تماما ساحل دریا است و جنوب از طریق جاده های روستایی به دهنه سر خمام و سپس شهر خمام دسترسی دارد. از دیدنیها و تفریحات دهکده ساحلی می توان به ساحل اختصاصی شیک بهمراه تفریحات آبی اشاره کرد. همچنین بدلیل نزدیکی به مرکز منطقه آزاد و کاسپین و همچنین شهر انزلی، تمام امکانات و تفریحات این مناطق در دسترس قرار دارد.

ویلا در دهکده ساحلی منطقه آزاد انزلی مشاهده همه موارد

ویلا ساحلی لاکچری
23 میلیارد
دهکده ساحلی

ویلا ساحلی لاکچرینقد و اقساط توافقی - سند تک برگ

پارکینگ 1 اتاق 4 زیربنا450 زمین45000