درباره چونچنان منطقه آزاد انزلی

چونچنان (Chunchenan) یکی از روستاهای نزدیک ساحل در استان گیلان است که در منطقه آزاد انزلی و در نزدیکی زیباکنار قرار دارد. وقتی از جاده کیاشهر به سمت انزلی در حرکت باشیم، دقیقا بعد از زیباکنار، یعنی در شرق زیباکنار، چونچنان قرار دارد. این منطقه بدلیل سرسبزی و نزدیکی به دریا، اخیرا مورد توجه قرار گرفته و ساخت ویلاهای زیبا و ساحلی در آن شروع شده است. همچنین بدلیل نزدیکی به زیباکنار، این منطقه رونق بیشتری نسبت به سایر روستاهای اطراف دارد.

از نظر آب و هوا، چونچنان در فاصله نزدیکی از دریا قرار دارد و در نتیجه دارای آب و هوای شرجی در تابستان است و مانند دیگر مناطق گیلان، پاییز و زمستانی بارانی دارد. از نظر جمعیتی این منطقه بدلیل وجود ویلاهای تازه ساز و ساحلی شاهد ترکیبی از جمعیت بومی و غیر بومی است.

منطقه روستایی چونچنان از سمت شرق به زیباکنار و کیاشهر راه دارد. از سمت غرب خشک اسطلخ، امین آباد و ساحل زیبای آن و در نهایت با کمی رانندگی، منطقه ازاد انزلی و فاز تجارت و گردشگری آن را داریم. شمال چونچنان شالیزار و دریا است. سمت جنوب هم مناطق بکر و سرسبز روستایی قرار دارد. دیدنیها و تفریحات چونچنان ساحل زیبای آن است و همچنین بدلیل نزدیکی به زیباکنار، کیاشهر و منطقه آزاد، دسترسی مناسبی به تفریحات و دیدنیهای این شهرها و مناطق دارد. چونچنان یکی از مناطق مناسب برای سرمایه گذاری و ساخت ویلا است.

ویلا در چونچنان منطقه آزاد انزلی مشاهده همه موارد

ویلا دوبلکس نوساز
3.1 میلیارد
چونچنان

ویلا دوبلکس نوسازنقد و اقساط توافقی - سند تک برگ

پارکینگ 1 اتاق 4 زیربنا185 زمین200
پیش فروش ویلا دوبلکس شهرکی
1.4 میلیارد
چونچنان

پیش فروش ویلا دوبلکس شهرکینقد و اقساط توافقی - سند تک برگ

پارکینگ 1 اتاق 3 زیربنا220 زمین253

زمین در چونچنان منطقه آزاد انزلی مشاهده همه موارد

زمین برای شهرک
16.5 میلیارد
چونچنان

زمین برای شهرکنقد و اقساط توافقی - سند تک برگ

کاربریمسکونی متراژ5000
زمین کنار دریا
5.6 میلیارد
چونچنان

زمین کنار دریانقد و اقساط توافقی - سند تک برگ

کاربریمسکونی متراژ2000
زمین کنار ساحلی
5 میلیارد
چونچنان

زمین کنار ساحلینقد و اقساط توافقی - سند تک برگ

کاربریمسکونی متراژ1800