درباره کتشال لاهیجان

کتشال (Kateshal) یکی از روستاهای سرسبز و کوهپایه ای لاهیجان است که در جنوب این شهر و در دامنه کوه قرار گرفته است. کوههای لاهیجان بدلیل وجود پوشش گیاهی بسیار سرسبز و زیبا هستند و کتشال هم یکی از مناطق روستایی شمال است که در دل این سرسبزی قرار گرفته است.

از نظر وضعیت آب و هوا، کتشال بدلیل کوهپایه ای بودن دارای آب و هوای مرطوب و خنک در فصل تابستان و ابری و بارانی و سرد در فصل پاییز و زمستان است. فصل بهار هم آب و هوا معتدل بوده و سرسبزی زیبایی در منطقه حکم فرماست. از نظر جمعیتی این منطقه سرسبز و خلوت، بدلیل وجود ویلاهای تازه ساز، ترکیبی از جمعیت بومی و غیر بومی را در خود جای داده است که در حال حاضر جمعیت غیربومی تقریبا قالب است.

کتشال از سمت شرق به روستای سطل سر، سرچشمه و کوه راه دارد. سمت غرب کتشال مناطق روستایی، کوهبنه و در نهایت جاده لاهیجان سیاهکل است. شمال کتشال شهر زیبای لاهیجان و جنوب آن نیز کوهستانهای مرتفع سبز است. از مناطق دیدنی و تفریحی کتشال، جاده سرسبز و توریستی آن است. همچنین کوهپایه ها و مناطق جنگلی سبز اطراف این روستا همگی دیدنی و توریستی هستند. بدلیل نزدیکی کتشال به لاهیجان، امکانات و تفریحات این شهر بزرگ نیز در دسترس قرار دارد.

زمین در کتشال لاهیجان مشاهده همه موارد

زمین باغی ویوی تالاب
توافقی
کتشال

زمین باغی ویوی تالابنقدی - سند منگوله دار

کاربریباغ متراژ6000
زمین مسکونی ویو کوه و جنگل
1.35 میلیارد
کتشال

زمین مسکونی ویو کوه و جنگلنقدی - سند منگوله دار

کاربریمسکونی متراژ300
زمین مسکونی با پروانه ویوی کوه
2.2 میلیارد
کتشال

زمین مسکونی با پروانه ویوی کوهنقدی - سند منگوله دار

کاربریمسکونی متراژ550