درباره لاهیجان

لاهیجان عروس شهرهای گیلان و دومین شهر پرجمعیت استان گیلان است. این شهر زیبا همه چیز از قبیل سرسبزی، امکانات، جاذبه های طبیعی، مراکز تفریحی، خیابانهای شیک و با کلاس و مردم خوب و بافرهنگ را بصورت یکجا در خود جای داده است! این شهر ساحلی نیست اما بعنوان یکی از زیباترین و بهترین شهرهای گیلان برای اقامت و خرید ملک به شما پیشنهاد می شود. در سراسر این شهر خانه های آپارتمانی بروز و شیک ساخته شده و در مناطق گرانقیمت آن، خانه های ویلایی بزرگ و بی نظیری وجود دارد که اصطلاحا بدون قیمت هستند و قیمتهای بسیار بالایی، حتی بیشتر از شمال شهر تهران دارند.

از نظر آب و هوا، لاهیجان مانند دیگر شهرهای استان مرطوب و بارانی است که البته بدلیل فاصله از دریا، نسبت به شهرهای نزدیک دریا کمتر شرجی بوده و در مناطق مرتفع و کوهستانی آن، شاهد آب و هوای بسیار عالی هستیم. لاهیجان شهری کوهپایه ای است و کوههای جنوب آن با مزارع چای پوشیده شده و سرسبزی بسیار چشمگیری دارند. همچنین لاهیجان، شهر چای ایران نیز می باشد و بهترین و خوش طعم ترین چای را می توان در این شهر پیدا کرد.

لاهیجان شامل مناطق و محله های اصلی شهری چون مرکز شهر، گلستان، شیخ زاهد، کارگر، فیاض، شیشه گران، کاشف شرغی و غربی و ... بوده و همچنین شامل مناطق روستایی مانند سوستان، لیالستان، رودبنه، نوبیجار، بازکیا گوراب و ... می باشد. شیخ زاهد و کارگر از جمله محله های مسکونی گرانقیمت و لوکس شهر محسوب می شوند. همچنین شیشه گران بعنوان خیابان لوکس تجاری شهر شناخته می شود. بافت جمعیتی کاملا شهرنشینی و امروزی است و حتی در مناطق روستایی آن بدلیل افزایش مهاجرتها، افراد غیر بومی زیادی ساکن هستند.

لاهیجان از سمت شرق به شهرهای آستانه اشرفیه و با حدود 40 دقیقه رانندگی به رشت دسترسی دارد. از سمت غرب به شهر لنگرود می رسیم. از سمت شمال به رودبنه و سپس به مناطق روستایی آن می رسیم و با حدود 30 دقیقه رانندگی، دریا را پیش رو خواهیم داشت. سمت جنوب نیز کوه بوده و مناطق روستایی و البته ویلاهای مختلف در کوهپایه ها و حتی بالای کوه قرار دارند. از مناطق گردشگری لاهیجان می توان به شیطان کوه و استخر، بام سبز، بقعه شیخ زاهد، تالاب سوستان و ... اشاره کرد.

ویلا در لاهیجان مشاهده همه موارد

ویلای ۲ خوابه فول امکانات
1.2 میلیارد
زمیدان

ویلای ۲ خوابه فول امکاناتنقدی - سند تک برگ

پارکینگ 0 اتاق 2 زیربنا500 زمین150

زمین در لاهیجان مشاهده همه موارد

زمین مسکونی با پروانه ساخت
2.025 میلیارد
کتشال

زمین مسکونی با پروانه ساختنقدی - سند منگوله دار

کاربریمسکونی متراژ450
زمین مسکونی با پروانه ویوی کوه
2.2 میلیارد
کتشال

زمین مسکونی با پروانه ویوی کوهنقدی - سند منگوله دار

کاربریمسکونی متراژ550
زمین مسکونی ویو کوه و جنگل
1.35 میلیارد
کتشال

زمین مسکونی ویو کوه و جنگلنقدی - سند منگوله دار

کاربریمسکونی متراژ300

آپارتمان در لاهیجان مشاهده همه موارد

آپارتمان مهرگان ۷ طبقه اول
340 میلیون
مرکز شهر

آپارتمان مهرگان ۷ طبقه اولنقدی - سند تک برگ

آسانسورندارد پارکینگ 0 اتاق 2 متراژ65
آپارتمان کیاموسوی ۴
590 میلیون
مرکز شهر

آپارتمان کیاموسوی ۴نقدی - سند تک برگ

آسانسورندارد پارکینگ 1 اتاق 2 متراژ114
آپارتمان تربیت ۱۰
588.3 میلیون
مرکز شهر

آپارتمان تربیت ۱۰نقدی - سند تک برگ

آسانسورندارد پارکینگ 1 اتاق 2 متراژ111

مغازه و ملک تجاری در لاهیجان مشاهده همه موارد

مغازه در پاساژ شهر سبز لاهیجان
414 میلیون
مرکز شهر

مغازه در پاساژ شهر سبز لاهیجاننقدی - سند مبایعه نامه، قولنامه

بالکنندارد فروشسرقفلی متراژ18