درباره امیرکیاسر کیاشهر

امیر کیاسر (Amir Kiasar) یکی از منطقه های روستایی و ساحلی گیلان است که در جاده کیاشهر به چمخاله واقع شده است. وقتی از کیاشهر به سمت چمخاله حرکت می کنید، اولین منطقه بعد از کیاشهر، امیر کیاسر است. این منطقه بدلیل نزدیکی به دریا و همچنین فاصله کم با مرکز شهر کیاشهر، یکی از مناطق رو به رشد در زمینه ساخت و ساز ویلا بوده و اکنون نیز ویلاهای زیبایی در آن ساخته شده است.

از نظر وضعیت آب و هوا، امیر کیاسر بدلیل نزدیکی به ساحل خزر، دارای آب و هوای مرطوب و شرجی در فصل تابستان و ابری و بارانی در فصل پاییز و زمستان است. فصل بهار هم آب و هوا معتدل بوده و سرسبزی زیبایی در منطقه حکم فرماست. از نظر جمعیتی این منطقه سرسبز و خلوت، بدلیل وجود ویلاهای تازه ساز، ترکیبی از جمعیت بومی و غیر بومی را در خود جای داده است.

امیر کیاسر از سمت شرق از طریق جاده ساحلی به لب دریا، عسگر آباد، انبارسر و در نهایت به چمخاله راه دارد. از سمت غرب با فاصله ای بسیار کوتاه به کیاشهر می رسیم. شمال مناطق ویلایی و دریا است و از سمت جنوب از طریق جاده های سرسبز و روستایی به روستای سالکده، صفرا بسته و در نهایت به شهر آستانه اشرفیه می رسیم. از مناطق تفریحی و دیدنی امیر کیاسر، ساحل زیبای آن است. همچنین بدلیل نزدیکی به کیاشهر، کلیه امکانات و دیدنیهای این شهر مانند پارک جنگلی، پل چوبی، پارک ملی بوجاق و ... در دسترس است.

ویلا در امیرکیاسر کیاشهر مشاهده همه موارد

ویلا باغ سنتی
7.5 میلیارد
امیرکیاسر

ویلا باغ سنتینقدی - سند منگوله دار

پارکینگ 1 اتاق 2 زیربنا200 زمین6200
ویلا دوبلکس لوکس
1.2 میلیارد
امیرکیاسر

ویلا دوبلکس لوکسنقدی - سند ثبتی در نوبت

پارکینگ 1 اتاق 4 زیربنا250 زمین316
ویلا دوبلکس نوساز
350 میلیون
امیرکیاسر

ویلا دوبلکس نوسازنقدی - سند بنچاق شورایی

پارکینگ 1 اتاق 2 زیربنا110 زمین100

زمین در امیرکیاسر کیاشهر مشاهده همه موارد

زمین مسکونی
1.05 میلیارد
امیرکیاسر

زمین مسکونینقدی - سند ثبتی در نوبت

کاربریمسکونی متراژ350
زمین برای شهرک سازی
2.52 میلیارد
امیرکیاسر

زمین برای شهرک سازینقد و اقساط توافقی - سند تک برگ

کاربریمسکونی متراژ3600
زمین تجاری مسکونی
2 میلیارد
امیرکیاسر

زمین تجاری مسکونینقد و اقساط توافقی - سند تک برگ

کاربریتجاری متراژ500