درباره صفرا بسته کیاشهر

صفرا بسته (Safra Basteh) یکی از زیباترین روستاهای اطراف کیاشهر است که به تونل درختی آن معروف است. در روستای صفرا بسته شما شاهد یکی از زیباترین تونلهای درختی ایران هستید بطوریکه مسیری حدود 3 کیلومتری و آسفالت را در میان درختهایی سرسبز که در دو طرف جاده قرار دارند و تونلی زیبا را پدید آورده اند خواهید پیمود. صفرا بسته یکی از توریستی ترین و زیباترین روستاهای شمال است و یکی از لوکیشنهای همیشگی برای فیلمبرداری و عکسبرداری عروسی را شامل می شود بطوریکه در تمام فصول حداقل چند ماشین عروس را در این مسیر خواهید دید. بدلیل زیبایی منحصر بفرد این روستا، ساخت ویلا از دیرباز در آن رونق داشته است و به همین دلیل قیمت زمینها در این روستا نسبت به اطراف بالاتر است.

از نظر وضعیت آب و هوا، صفرا بسته بدلیل جنگلی بودن و نزدیکی به دریا، دارای آب و هوای مرطوب و شرجی در فصل تابستان و ابری و بارانی در فصل پاییز و زمستان است. فصل بهار هم آب و هوا معتدل بوده و سرسبزی و زیبایی خاصی در منطقه حکم فرماست. از نظر جمعیتی این منطقه، بدلیل وجود ویلاهای فراوان، ترکیبی از جمعیت بومی و غیر بومی را در بر گرفته است.

صفرا بسته از غرب به روستاهای سوخته کوه و دهشال و از شرق به دهسر و جاده آستانه - کیاشهر دسترسی دارد. شمال از طریق جاده های روستایی به روستای سالکده و سپس لب دریا می رسد. از جنوب نیز به آستانه اشرفیه، رودبنه و لاهیجان دسترسی دارد. از دیدنیهای این روستا می توان به تونل جنگلی معروف آن و جاده های سرسبز و زیبای روستایی اشاره کرد. همچنین بدلیل نزدیکی به شهرهای آستانه، کیاشهر و لاهیجان، امکانات و تفریحات این شهرها هم در دسترس قرار دارد.

ویلا در صفرا بسته کیاشهر مشاهده همه موارد

ویلا دوبلکس حیاط دار روستایی
1.4 میلیارد
صفرا بسته

ویلا دوبلکس حیاط دار روستایینقدی - سند تک برگ

پارکینگ 1 اتاق 3 زیربنا140 زمین1010
ویلا فلت خوش نقشه
900 میلیون
صفرا بسته

ویلا فلت خوش نقشهنقدی - سند تک برگ

پارکینگ 1 اتاق 2 زیربنا85 زمین230
ویلا حیاط دار ساحل رودخانه
1.7 میلیارد
صفرا بسته

ویلا حیاط دار ساحل رودخانهنقد و اقساط توافقی - سند تک برگ

پارکینگ 1 اتاق 2 زیربنا90 زمین1600

زمین در صفرا بسته کیاشهر مشاهده همه موارد

زمین بر جاده اصلی
175 میلیون
صفرا بسته

زمین بر جاده اصلینقدی - سند منگوله دار

کاربریباغ متراژ1750