درباره حسن بکنده کیاشهر

حسن بکنده ( Hasan Bekandeh ) یکی از مناطق روستایی و سرسبز از توابع رودبنه شهرستان لاهیجان است که در جاده ساحلی چمخاله به کیاشهر و در کنار دریا واقع شده است. این منطقه بدلیل نزدیکی به دریا دارای ویلاهای شیک و زیبایی است و می توان آینده خوبی را از نظر ملک و املاک برای حسن بکنده در نظر گرفت.

از نظر آب و هوا، حسن بکنده بدلیل قرارگیری در کنار ساحل دریای شمال، دارای آب و هوای مرطوب و شرجی در فصل تابستان است. همچنین پاییز و زمستان بارانی و بهار معتدل دارد. از نظر جمعیتی این منطقه سرسبز و ساحلی، بدلیل وجود ویلاهای مختلف که بیشتر آنها نوساز است، ترکیبی از جمعیت بومی و غیر بومی را در خود جای داده است.

حسن بکنده از سمت شرق به مناطق روستایی دسترسی دارد. غرب حسن بکنده دریا است. شمال از طریق جاده ساحلی به تالاب امیرکلایه، دستک و در نهایت به کیاشهر می رسد. از سمت جنوب نیز از طریق همان جاده ساحلی به چمخاله دسترسی دارد. از مناطق دیدنی و تفریحی حسن بکنده می توان به ساحل دریا، تالاب امیرکلایه و مناطق سرسبز روستایی و شالیزارهای برنج اشاره کرد. همچنین بدلیل دسترسی مناسب به چمخاله، لنگرود، لاهیجان و کیاشهر، کلیه دیدنی ها و امکانات این مناطق نیز با فاصله کمی در دسترس قرار دارد.

محبوب ترین املاک پربازدیدترین املاک این هفته را در این قسمت مشاهده می نمایید

زمین بر اول دریا ساحل اختصاصی
10.4 میلیارد
حسن بکنده

زمین بر اول دریا ساحل اختصاصینقدی - سند منگوله دار

کاربریمسکونی متراژ20000

زمین در حسن بکنده کیاشهر مشاهده همه موارد

زمین بر اول دریا ساحل اختصاصی
10.4 میلیارد
حسن بکنده

زمین بر اول دریا ساحل اختصاصینقدی - سند منگوله دار

کاربریمسکونی متراژ20000